Dodies
Dabā!

Unikāla arhitektūra
Kristietības pirmsākumi

Dodies
Dabā!

Dodies
Pastaigā

Pause

M.Pūres beķerejā notiks fototerapijas nodarbība

29.septembrī  plkst. 19.00 kafejnīcā “M.Pūres beķereja”  pirmo reizi notiks koučinga nodarbība, kurā dalībniekiem būs iespēja sevis izzināšanā izmantot Izraēlā radītu instrumentu – Points of you™ fototerapijas spēli. Koučinga sesiju vadīs sertificēts koučs, ICF.lv un ICF biedre, Ieva Dadona, EMBA.

Ieva ir personiskās izaugsmes koučs ar ilggadēju pieredzi un izglītību finansēs un vadībā starptautiskā multikulturālā vidē (Skandināvija, Baltijas valstis, Polija, Krievija, Ukraina, Beļģija Čehija, ASV, Izraēla).

Dalības maksa pasākumā 7 eiro. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Pieteikties var pa telefonu 65022599.

Mīļi gaidīts ikviens,kas vēlas iepazīt vēl kādu savas personības šķautni, definēt sev svarīgus mērķus un pašam rast risinājumus, kā tos sasniegt. 

P.S. Koučinga aizsākumi meklējami 1970. gados ASV, kad tas uzplauka menedžmenta jomā kā sporta un biznesa veiksmīgāko stratēģiju apkopojums, vēlāk arī kā dzīves koučings (life coaching) augstākā līmeņa vadītājiem, kuri saprata, ka viņu dzīve neaprobežojas ar prestižu darbu, dārgu auto un lielu māju, bet ka dzīvē jābūt kam vēl, kas spēj sniegt personīgo piepildījumu un gandarījumu. No 1980. gadu vidus to sāka izmantot arī Eiropā un jau kādu laiku ir populārs Latvijā .

Otrdiena, 28. jūnijs
Kitija, Viesturs, Viestards

1188 karte
visitogre.lv logo

Turpmāk tūrisma jaunumus un informāciju par Ogri lasiet www.visitogre.lv.