Dodies
Dabā!

Unikāla arhitektūra
Kristietības pirmsākumi

Dodies
Dabā!

Dodies
Pastaigā

Pause

Vizināšana suņu pajūgos

Kad ārā valda ziema un krietna sniega sega, vispatīkamāk brīvo laiku pavadīt sportiskās aktivitātēs.

Slēpes, slidas, ragavas, kamanas, pikošanās, sļūkšana no kalniņa uz daudzveidīgiem paliktņiem ikvienam aktīva dzīvesveida cienītājam sagādā daudz prieka un smieklu. Tie, kuri mīt dziļos laukos, var izmēģināt cauri piesnigušajiem mežiem vizināties bērīša vilktajās ragavās. Jā, visiem jau nav ne zirga, ne kamanu, toties ir pieejami citi cilvēkiem uzticami majdzīvnieki, kuri labprāt uzņemsies rūpes par izvizināšanu.

Ogrē, Zilajos kalnos, bet tikpat labi arī kaut kur citur, pat jūsu māju tuvumā, notiek vizināšana suņu pajūgos. Šim nolūkam varat izmantot divu, četru un sešu suņu pajūgus. Tikai obligāti jāpiesakās iepriekš, vismaz divas nedēļas. Sniega laikā tas jādara četras nedēļas iepriekš.

Brauciens suņu pajūgā viena kilometra garumā maksā 15 eiro. Ja izvēlēsieties vizināties 3 km, cena būs 30 eiro. Ģimenei, kurā ir divi pieaugušie un divi bērni, 3 km brauciens maksās 80 eiro, taču minētās cenas ir aptuvenas un var mainīties, par tām iespējams individuāli vienoties. Organizatori piedāvā arī garākus izbraucienus, jautru un atraktīvu pasākuma vadītāju. Pieejami arī fotogrāfa un videooperatora pakalpojumi.

Sarunā ar www.daugavasbalss.lv biedrība „Sniega suņi” informēja, ka vairs nespēj apmierināt pieprasījumu. Jau pagājušajā gadā cilvēkiem bija liela interese par vizināšanos suņu pajūgā. Arī šogad ir daudz interesentu, dienā apmēram 15 tālruņa zvanu, lūdzot rezervēt kādu laiku. Pašlaik pierakstā rinda ir līdz februāra beigām, marta sākumam. 

Visbiežāk sniega suņus var sastapt Ogres Zilajos kalnos, Apiņu ielā 8 – Apiņu un Rietumu ielas krustojumā. Tālruņi: 26593651, 26532851, e-pasts: info@sniegasuni.lv

   
   
   

Lai ikvienam patīkama atpūta ziemā!

 

Informācijas avots - daugavasbalss.lv

Otrdiena, 28. jūnijs
Kitija, Viesturs, Viestards

1188 karte
visitogre.lv logo

Turpmāk tūrisma jaunumus un informāciju par Ogri lasiet www.visitogre.lv.